Taxi dla biznesu to oferta skierowana dla firm, które nie mają własnych kierowców, a ich pracownicy czy kadra zarządzająca musi często, szybko i sprawnie przemieszczać się po mieście. Korzystając z usług profesjonalnej firmy przewozowej można mieć pewność, że przewozy będą odbywały się naprawdę na wysokim poziomie.

BMW w firmie business taxiDla wielu właścicieli firm duże znaczenie ma prestiż i to, jak się prezentują wśród swoich klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych.

Często liczy się też szybkość dotarcia z jednego miejsca w drugie. Warto wtedy skorzystać z usług profesjonalnych kierowców i zamiast zajmować warunkami na drodze, można przygotować się do ważnego spotkania.

Business taxi to kompleksowa oferta, którą bez problemu można dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Niektórzy korzystają z usług przewozowych sporadycznie, inni regularnie, na przykład kilka razy w tygodniu. Szeroka oferta i elastyczne podejście firmy przewozowej sprawi, że każdy klient na pewno będzie z usług zadowolony.

Jak działa business taxi? To proste – klient zgłasza zapotrzebowanie na przejazdy w konkretnych dniach, godzinach i na konkretną odległość, a firma przewozowa w wyznaczonym terminie podstawia elegancki samochód z doświadczonym kierowcą. Można w ten sposób pojechać na spotkanie biznesowe, dworzec, lotnisko, imprezę integracyjną czy obiad z klientem.

Wszystkie samochody są w pełni sprawne, komfortowe i wygodne, a także doskonale wyposażone. Maja klimatyzację i regulację przepływu powietrza, można w nich korzystać z bezprzewodowego internetu, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących firmę – biznes bardzo często wymaga stałego bycia online. W aucie można również przeczytać aktualną prasę oraz napić się świeżej wody mineralnej.

Usługi business taxi można rozliczać po każdym kursie lub w systemie miesięcznym, który z perspektywy właściciela firmy jest zdecydowanie łatwiejszy i prostszy – wystarczy jedna płatność w miesiącu, by cieszyć się wysokiej jakości usługami przewozowymi. Konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa oraz komfort jazdy na bliższe i dalsze odległości – oferta business taxi to strzał w dziesiątkę.